Web Tasarımı & Uygulama Geliştirme

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

Web Tasarımı & Uygulama Geliştirme

İnternet sitesi artık her marka için bir ihtiyaç. Üstelik sadece ürün satışı ya da hizmet tanıtımı için değil, marka olmanın bir koşulu olarak. Garanti süreçleri, iade aşamaları, sık sorulan sorular vb. ihtiyaçlar için kurumsal bir web sitesi marka olmanın olmazsa olmazı. Hatta belki de ihtiyacınız sadece bir web sitesi ile sınırlı da olmayabilir. iOS ve Android platformlarında yer alacak mobil uygulama ile daha yüksek ciro ve müşteri hedeflerine ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi Tasarımı

Responsive ve SEO uyumlu web sitesi tasarımı ile satış ve satış sonrası müşterileriniz ile olan iletişimin aksamaması için gerekli olan tüm altyapı çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Sektörünüze ve markanıza göre, kurumsal kimlik dilinize uygun web sitenizi hazırlıyor ve yayına alıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Uygulama Geliştirme

Markanız veya bir girişimcilik fikriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm mobil uygulamaları iOS ve Android platformları için hazırlıyoruz. Uygulamaların tasarım ve yazılım aşamalarını üstleniyor, platformların yayın politikaları doğrultusunda mağazalara yüklenme işlemlerini gerçekleştiriyor ve sizi her ay uygulamanızın istatistikleri hakkında bilgilendiriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  Web Sitesi Tasarımı & Uygulama Geliştirme

  Sık Sorulan Sorular

  Responsive web sitesi tasarımı neden gereklidir?

  Web sitenize giren ziyaretçilerin her biri tablet, telefon veya bilgisayar her biri farklı cihaz veya modeller kullanıyor olabilir. Responsive tasarım web sitenizin her ziyaretçiye aynı şekilde gösterilerek sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlar.

  SEO uyumlu web sitesi tasarımı ne gibi bir avantaj sağlar?

  SEO uyumlu bir web sitesine sahipseniz şimdi veya daha ileri bir tarihte SEO yani arama motoru optimizasyon çalışması yaptırmaya karar verirseniz, web sitenizde yapılması gereken bazı işlemlerin kolaylıkla gerçekleştilebilmesi anlamına gelir. Bu da maliyetlerin daha düşük olması demektir.

  Neden bir mobil uygulamaya sahip olmalıyım?

  Mobil uygulama, pazardaki potansiyel müşterilerin telefonunda devamlı olarak yer almanızı sağlar. Örneğin bir e-ticaret firmasıysanız kampanya ve yeni ürün bildirimleri ile pazardaki aktif müşterileri düzenli olarak kendinize yönlendirebilirsiniz.