Sosyal Medya Yönetimi

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

Sosyal Medya Yönetimi

Markanız, sosyal medya kanallarında yer almasına rağmen istediğiniz etkileşim oranlarını yakalayamıyor mu? Bu çok sık karşılaşılan bir durum olmakla birlikte nedenleri çeşitlilik gösterebilir: Yanlış iletişim dili, zayıf görsel tasarımlar veya geçerliliği olmayan bir strateji izlemek gibi. Üzülmeyin, tüm bunların üstesinden gelmek ve yüksek etkileşim oranlarını yakalamak mümkün. 

Sosyal Medya İçerik Üretimi

Sektörünüzü ve rakiplerinizi analiz ederek sizin için doğru içeriklerin üretim süreçlerini üstleniyoruz. Konsept geliştirme, kreatif içerik tasarımı ve geliştirimesi aşamalarını profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyor, markanızın rakiplerinden ayrışarak tüm sosyal medya kanallarında dikkat çekmesini sağlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Sosyal Medya Moderasyon

Sizin yerinize, yorumları ve diğer tüm etkileşimlerin takibini biz üstleniyoruz. Özel monitoring yazılımlarımız ile 7/24 sosyal mecralarda taramalar yaparak gerekli durumlarda sizi haberdar ederek anında müdahale gerçekleştiriyoruz. Ayrıca ssoru-cevap süreçlerini hızlandırmak için bot kurulumu veya anlık canlı destek hattı oluşturmayı da gerçekleştiriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Sosyal Medya Analiz & Raporlama

30 gün boyunca sektörünüzde, rakiplerinizde ve markanızda olup bitenleri karşılaştırmalı bir şekilde raporluyor; gelecek ayın planını oluştururken birlikte bir yol haritası belirliyoruz. Sizin adınıza yaptığımız her işlemde şeffaflığa ve ölçülebilirliğe önem veriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  Sosyal Medya Yönetimi

  Sık Sorulan Sorular

  Etkişelim oranlarım çok düşük. Nasıl yükseltebilirim?

  Sosyal medya hesaplarınız aktif olduğu halde yeterince etkileşime sahip değilseniz bunun birçok nedeni olabilir. Tasarım dili, iletişim dili hatta iletişim stratejisi gibi temel aşamalarda hata yapıyor olabilirsiniz. 

  Sosyal medyada etkişelime girmek bana ne sağlar?

  Sosyal medyada yüksek etkileşim her şeyden önce markalaşma için en önemli unsurlardan biridir. Sektörünüzün en çok konuşulanı olmak, değer yaratmak ve insanların bu değeri paylaşmalarını sağlamak, çok düşük bütçeler ile markanızı; yani ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanızı, satışlarınızı artırmanızı sağlar.

  Data driven (veri odaklı) iletişim stratejisi nedir?

  Data driven (veri odaklı) iletişim stratejisi; sosyal medya kanallarındaki rakamların analizinden yola çıkarak oluşturulan bir pazarlama stratejisidir. Bu stratejideki içgörüler ve öngörüler tamamen rakamlara, istatistiklere odaklanarak oluşturulur. Böylelikle deneme-yanılma gibi süreçlerle vakit kaybedilmez ve maliyetler düşürülür.