Prodüksiyon

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

Prodüksiyon

Prodüksiyon, markalaşma yolundaki önemli basamaklardan birisidir. Örneğin bir markanın müşterilerine sunmak üzere katalog hazırlayabilmesi için fotoğraf çekimine ihtiyacı vardır. Kurumsal tanıtım filmi, ürün lansman videosu gibi tüm görsel materyal üretim süreçleri prodüksiyon aşamasına dahildir. 

Ürün ve Mekan Fotoğrafları

İşletmenizin ihtiyaç duyduğu ürün veya mekan fotoğraflarının çekimini gerçekleştiriyor, retouch ve gerekirse baskı işlemlerini de üstleniyoruz. Estetik bir bakış açısıyla gerçekleştirdiğimiz çekimlerde elde ettiğimiz görüntüleri katalog, web sitesi, sosyal medya kanalları gibi farklı alanlardaki ihtiyaçlarda kullanılabilir şekilde sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Tanıtım Filmi Çekimi

İşletmenizin kendisini daha iyi ifade edebileceği, profesyonel çekim ve kurgu tekniklerinin uygulandığı tanıtım filmi çekimi ile sizi rakiplerinizden bir adım daha öteye taşıyoruz. Stüdyo çekimi, görsel efekt, drone kullanımı gibi her türlü teknolojik yeniliklerden faydalanıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Reklam Filmi Çekimi

Bir ürün veya hizmetin duyurulması amacıyla ihtiyaç duyduğunuz video filmlerin kurgu, çekim ve çekim sonrası tüm süreçlerini üstleniyoruz. Mekan seçiminden sahne tasarımına dek tüm detayları hazırlıyor, kusursuz bir reklam filmi için gereken tüm zemini oluşturuyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  Prodüksiyon

  Sık Sorulan Sorular

  Fotoğraf ve video çekimine neden ihtiyaç duyulur?

  Birçok firma ürün veya hizmetlerinin tanıtımı için stok görseller yani önceden hazırlanmış ve herkes tarafından kullanılan görsel materyaller kullanarak maliyetleri düşürmeye çalışır. Ancak markalaşma sürecinde olan her firmanın kendi fotoğraf ve videolarına sahip olması, rakiplerinden ve sektöründeki diğer markalardan ayrışması için önem taşımaktadır. Ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde tanıtmak, markanızı en iyi şekilde ifade etmek için prodüksiyon aşamasına önem vermelisiniz.

  Tanıtım filmi bana ne gibi bir avantaj sunar?

  Dijitalleşen dünyada hemen her türlü konuda video içerik bulabilmek mümkündür. Markalar, video içerik trendine daha fazla kayıtsız kalmayarak bu alanda içerik üretme yolunu tercih etmektedir. Bir tanıtım filmi, sizinle iletişim halinde olan müşterinizin karar verme sürecine katkıda bulunabilir. Tanıtım filminizde sizi öne çıkaran yönlerden veya markanızın tarihinden söz edebilirsiniz. Sizi rakiplerinizden ayrıştıran her detay, tanıtım filminizde yer alabilir.

  Prodüksiyon süreci çok maliyetli midir?

  Her işin kendine göre bir maliyeti vardır. Prodüksiyon, genelde büyük bütçelerin konuşulduğu bir alan olabilir ancak işin detayı, çekim süresi gibi faktörler tahmin ettiğinizden çok daha düşük maliyetlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Prodüksiyon her markanın ihtiyaç duyduğu bir aşamadır. Ancak müşteri bütçesine göre taleplerde bulunmalı, markanın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hareket edilmelidir.