M.I.C.E.

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

M.I.C.E.

Türkçe açılımı toplantılar, teşvik etkinliği, konferans ve fuar anlamına gelen M.I.C.E., sektöründe öncü markaların düzenlediği veya katıldığı etkinliklerin bütününe karşılık gelen bir terimdir. Markalar pazar paylarını artırmak, yeni müşteriler kazanmak ve bilinirliklerini artırmak için çeşitli organizasyonlara ihtiyaç duyar.

Fuar ve Etkinlik Organizasyonları

Sektörünüzün önde gelen ulusal ve uluslararası fuarlarında, fuar standı ihtiyaçlarınızı karşılıyor, markanızın ihtiyaç duyduğu tüm organizasyonların planlama ve gerçekleştirilme süreçlerini üstleniyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Kongre, Lansman ve Açılışlar

Kongre, lansman ve açılış gibi özel organizasyonlarda etkinlik partneriniz olarak her şeyi sizin adınıza düşünüyor, tasarlıyor ve gerçekleştiriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Kurumsal Etkinlikler

Çalışanlarınıza veya hedef kitlenize yönelik tüm etkinliklerinizi A’dan Z’ye tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Sizin için en uygun bütçeyle, kurumsal etkinlik ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  M.I.C.E.

  Sık Sorulan Sorular

  Fuarlara katılmanın bana ne gibi faydası olabilir?

  Sektörel fuarlar yeni iş anlaşmaları yapabilmek, daha büyük müşteriler kazanmak ve özellikle B2B alanında güçlü bir pozisyon kazanmak için önem arz etmektedir. Sektörel fuarlar uluslararası katılımcılar tarafından da izlenmekte ve yeni bir iş ağının oluşması için zemin oluşturmaktadır.

  Kurumsal etkinlikler bana ne gibi avantajlar sunabilir?

  Kurumsal etkinlikler temelde ikiye ayrılır: çalışanlarınıza yönelik veya sektörünüze yönelik. Çalışanlara yönelik etkinliklerin temel amacı performansı artırmak ve maksimum düzeyde verim elde etmektir. Sektöre yönelik etkinlikler ise sizinle aynı pazarda olan profesyonelleri hedefleyen, markanız ile hedef kitleniz arasında doğrudan samimiyet ilişkisi kurulmasını sağlayan etkinliklerdir.