Kurumsal Kimlik Tasarımı

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, marka olmanın ön koşuludur. Her markanın bir logosu, renkleri, ve sloganı vardır. Markaya dair her şey bu üç detayın etrafında şekillenir. Kurumsal kimlik, özellikle markalaşma yolunda atılım yapmak isteyen KOBİ’ler, e-ticaret firmaları ve kurumsal firmalar için önem arz etmektedir. 

Logo Tasarımı

Markanız için özgün, demode tasarım algısından uzak, sizi en doğru şekilde ifade eden ve dikkat çekici, akılda kalıcı logo tasarımını gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz logonuzla birlikte size özel karakter, maskot tasarımı da sunuyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Matbu ve Kreatif Çözümler

Kartvizit, fatura, zarf, dosyalık vb. matbu ihtiyaçlarınızdan afiş, broşür ve katalog gibi kreatif ihtiyaçlarınıza dek tüm basılı ve dijital materyal unsurları için kurumsal kimliğinizle uyumlu tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Promosyon Ürünler

Kalem, şapka, bez çanta vb. promosyon ürün ihtiyaçlarınız için kurumsal tasarım dilinizle uyumlu, size özgün tasarımlar gerçekleştiriyor ve promosyon ürünlerin üretim süreçlerini üstleniyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  Kurumsal Kimlik Tasarımı

  Sık Sorulan Sorular

  Özgün bir logo neden gereklidir?

  Markalaşmanın önemli aşamalarından birisi de logonuzdur. Tüm markanız, müşterilerinin zihninde logonuzdan ibarettir ve yalnızca logonuz ile diğerlerinden ayrışır. Eğer bir markaysanız ve müşterilerinize sizi tercih etmeleri için vaatlerde bulunuyorsanız, logonuzun ve kurumsal kimliğinize dair her şeyin özgün olması gerekmektedir. İnsanlar, diğerlerinden ayrışmayanı taklit olarak görür ve tercih etmezler.

  Kurumsal kimlik tasarımının önemi nedir?

  Kurumsal kimlik tasarımı, bir markanın matbu ihtiyaçlardan tutun da dijital unsurlara kadar her alanda kendi materyalleri ile görünür olmasını sağlar. Promosyon ürünler, markanızın basılı ihtiyaçları vb. her şey müşterilerinize karşı kurumsal bir imaj yaratmanıza katkıda bulunur.

  Promosyon ürünler markaya ne gibi avantajlar sağlar?

  Promosyon ürünlerin temel amaçı marka ile hedef kitle arasında fiziksel temas sağlamak ve kalıcılık oluşturmaktadır. Markanıza ait logo, bez çanta vb. ürünlerin müşterileriniz tarafından kullanılması hem marka sadakati hem de ücretsiz reklam anlamına gelmektedir. Bugün, hemen her marka promosyon ürün kullanımını tercih etmektedir.