Influencer İletişimi

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

Influencer İletişimi

Son yıllarda pazarlama faaliyetleri içerisinde önemi giderek artan ve özellikle e-ticaret alanında yer alan markaların tercih ettiği Influencer İletişimi, kampanya fırsatlarından yeni ürün duyurularına, ürün lansmanından marka-ünlü işbirliğine dek uzanan çok geniş alandan oluşmakta. 

Influencer İşbirliği

Tüm markalar için nokta atışı influencer seçimlerini gerçekleştirip, ürün ve hizmetlerin satışına yönelik kurgular oluşturuyoruz. Aylık, sezonluk veya yıllık planlamalar dahilinde işbirliğine gittiğimiz influencer’lar ile markanızın yüksek ciro hedeflerine ulaşmasına ve marka bilinirliğinin artmasına katkı sağlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Influencer Etkinliği

Markanızın hedef kitlesi ile sektör bazlı influencer’ları çeşitli etkinlikler düzenleyerek bir araya getiriyor, pazarlama stratejimizi hem online hem de offline alanlarda entegre şekilde sürdürerek marka sadakatini yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

YouTuber – Tiktoker İletişimi

Markanız için doğru YouTuber ve TikToker’lar ile işbirliği programı geliştirerek kısa, orta ve uzun vadeli iletişim kampanyaları oluşturuyoruz. Yaratıcı video serileri ile markanızın ürün ve hizmetlerini hedef kitleye doğrudan tanıtıyoruz. 

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  Influencer İletişimi

  Sık Sorulan Sorular

  Influencer işbirliğinin temel katkıları nedir?

  Markanızın bulunduğu sektörle alakalı içerik üreten ya da hedef kitlenize seslenme gücü olan influencer’lar; etkileyici kişi rolü üstlendikleri için ürün veya hizmet önerme, marka avantajlarını ele alma, marka tercih sürecine yardımcı olma gibi ayrıcalıklar sunmaktadır. Doğru influencer ile çalışmak markanıza bu temel katkıları sağlayabilir. 

  YouTuber & Tiktoker'ın influencer'lardan farkı var mı?

  Influencer çok daha geniş bir kavram olup; mecra ile sınırlı kişiler de bu kavramın alt basamaklarını oluşturmaktadır. YouTube veya Tiktok mecralarına yönelik bir kampanya hazırlanacaksa, doğrudan YouTuber veya Tiktoker olan kişilerle çalışmak kampanyanın başarılı sonuçlar vermesi açısından önem arz edecektir.

  Influencer etkinliklerinin önemi nedir?

  Influencer ile sadece içerik üretimi veya içerik paylaşımı şeklinde bir anlaşmaya gitmek marka bilinirliğinizin kalıcılık sağlaması için yeterli olmayabilir. Çünkü influencer’lar sadece sizin markanızla değil, birçok marka ile ürün/hizmet tanıtımı için işbirliğine gitmektedir. Influencer’ları kendi takipçileri ile yüz yüze getirecek etkinlikler aslında markanızın doğrudan kendi hedef kitlesi ile buluşması demek olacaktır.