Arama Motoru Optimizasyonu

Birlikte başarabiliriz. Gelin, markanız için neler yapabileceğimizi konuşalım.

Fiyat Teklifi Al

Arama Motoru Optimizasyonu

Markanız bir İnternet sitesine sahip olması ürün veya hizmetlerinizin satışı için yeterli değildir. İnternet sitenizin sektörünüzle alakalı anahtar kelimelerdeki arama motoru sonuçlarında ilk sırada yer alması gerekir. SEO (Search Engine Optimization) yani arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile web siteniz ilk sıralarda yer alacak şekilde yeniden düzenlenir. Arama motorlarının getirdiği kurallara göre yeniden işlenen siteniz, bazı maddelere uyum açısından testlere tutulur ve muhteşem sonuç elde edilir: ilk sıra.

Site İçi SEO (On Page)

Site içi SEO çalışmaları ile arama motorlarının getirdiği kriterlere göre İnternet sitenizdeki eksikleri tamamlıyor, blog sayfanızı oluşturuyor ve semantik algoritmaya yönelik yaratıcı içerikler hazırlıyoruz. Sektörünüzün önde gelen anahtar kelimelerine göre stratejimizi belirliyor, eksik gördüğümüz sayfaların içerik güçlendirme süreçlerini tamamlıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Site Dışı SEO (Off Page)

İnternet sitenizin ilgili anahtar kelimelerde rakiplerinizle rekabet edebilmesi için otorite değeri yüksek, sektörünüzle ilgili başka sitelerden backlink alımı işlemini gerçekleştiriyoruz. Aylık periyotlar halinde link inşasını oluşturuyor ve tüm sayfalarda ilk sırayı hedefliyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Analiz & Raporlama

Her ayın sonunda sizinle durum değerlendirmesi yaparak analizlerimizi ve raporlarımızı sunuyoruz. Ayrıca bir sonraki ay için planlama sürecini birlikte gerçekleştiriyoruz. Güçlü konumda olduğumuz anahtar kelimelere yenilerini eklemek için hangi stratejileri izlememiz gerektiğini ele alıyoruz.

Fiyat Teklifi Al

Referanslarımız

İşte size birlikte çalışmamız için birkaç neden

 

Bizi Sizi Arayalım

Aşağıdaki formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun, birlikte neler başarabileceğimizi konuşmak için sizinle iletişime geçelim.


  Arama Motoru Optimizasyonu

  Sık Sorulan Sorular

  SEO çalışması neden gereklidir?

  İnternet sitelerinin en çok trafik aldığı yerler arama motorlarıdır. Arama motorlarına kayıtlı milyarlarca site olduğunu düşündüğümüzde ilk sayfada yer almanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlarız. Sıralamada üstlerde olmanın iki yolu vardır: anahtar kelimelere reklam vermek ya da anahtar kelimeler için SEO çalışması gerçekleştirmek. SEO, daha uzun vadeli sonuçlar sunsa da genel anlamda reklam bütçelerinin çok daha azına gerçekleştirilebilen bir işlemdir.

  SEO çalışması her ay mı yapılır?

  Genellikle sonuçların alınması birkaç haftayı bulabilmektedir. Sıralamadaki yerinizi güçlendirmek ve daha üst pozisyonlara erişmek için SEO çalışmalarına devam etmek önem arz etmektedir. 

  İstediğim her anahtar kelimede birinci sırada olabilir miyim?

  Teorik olarak evet, teknik olarak hayır. Arama motorları, sorgulama sonuçlarını oluştururken fayda, içerik, değer vb. birçok noktaya dikkat eden bir algoritmaya sahiptir. İnternet sitenizin tüm anahtar kelimelerde diğer siteleri her bir kriter için geride bırakacak kadar otorite sahibi olması gerçekçi bir yaklaşım değildir. Ancak, her anahtar kelime için SEO çalışması yapılabilir ve mevcut durumunuzdan daha iyi sonuçlar elde etmeniz sağlanabilir.